Lāses AM

SIA “Lāses AM” ir viena no lielākajiem liellopu uzpircējiem Kurzemē. Kautuve ir viena no modernākajām Latvijā ar mūsdienīgu aprīkojumu, pilnībā integrētu elektronisku uzskaites sistēmu, maksimāli īss un strukturēts ceļš no lopa pieņemšanas brīža līdz uzglabāšanai, kā arī augsta profesionālā ētika katrā darbības posmā. Uzņēmuma kaujamie dzīvnieki ir dažāda vecuma un dzīvsvara klīniski veseli, tīri un apzīmēti cūkas, liellopi. Uzņēmuma kautuve ir pārtikas uzņēmums, kurš ražo produkciju atbilstoši normaktīvajiem aktiem, iegūto produkciju var izmantot dzīvībai un videi nekaitīgas pārtikas apritei tirgū.

 

Mūsu pienākums

Galvenais uzņēmuma pienākums ir nodrošināt cilvēku patēriņam nekaitīgas gaļas ieguvi, tā ievērojami uzlabojot iedzīvotāju veselību un labklājību. Kautuvē ir pašiem sava laboratorija, kurā veic trihinelozes ierosinātāja klātbūtnes noteikšanu gaļā. Kautuve ir reģistrēta un atzīta Latvijas Republikas Pārtikas un veterinārajā dienestā. Kautuve atrodas 2 km no Kuldīgas, Kuldīgas novada, Rumbas pagastā, “Valles”. Kautuve izvietota vienā ēkā. Atsevišķi izvietota dzīvnieku turēšanas novietne. Lai pilnvērtīgi nodrošinātu uzņēmuma darbību ir izveidotas palīgtelpas, personāla telpas un noliktava. Uzņēmuma ārējā teritorija ir nožogota un sakopta.

 

Sertifikāti

Uzņēmums ir sertificēts, kā bioloģiskā kautuve. Sertifikāta Nr.04-260-15/16. Uzņēmumam ir startautiskais BRC sertifikāts Nr.LV005070.

 

Attīstība

SIA „Lāses AM” ir vietējais  uzņēmums, kas pēdējos gados nodarbina arvien vairāk darbinieku, galvenokārt vietējos iedzīvotājus! Uz šo brīdi uzņēmumā strādā 42 darbinieki. Uzņēmums ir uzticams sadarbības partneris gan saviem zemniekiem, gan vietējiem, gan ārvalstu partneriem un gaļas pārstrādātājiem. Kautuvē ir plašs ražotās produkcijas sortiments, sākot ar liellopu un cūku liemeņiem, izgrieztu gaļu, subproduktiem (mēles, aknas, sirdis utt.), beidzot ar blakusproduktiem (liellopu āda, kuņģi utt.). Kautuvē tiek nodrošināts pilnībā automatizēts ražošanas process. Viss ir maksimāli automatizēts - gan gaļas svēršana, gan uzskaite. Tiek kauti liellopi un cūkas. Kautuves jauda vidēji dienā ir līdz 150 cūkām un 50 liellopiem. Ievērojama kautuves produkcijas daļa (aptuveni 65%) tiek realizēta Eiropā. Pārmaiņas uzņēmumā skar tādā ziņā, ka nemitīgi uzņēmums veic investīcijas savā attīstībā, kā rezultātā tas veic dažādus rekonstrukcijas darbus. Ir pilnībā pārbūvēta dzīvnieku pieņemšanas svaru telpa. Pārbūvēta ventilācijas sistēma un veikts kosmētiskais remonts.

 

MĒRĶI UN AMBĪCIJAS

SIA “LĀSES AM” iziet plašākā Eiropas tirgū, lai arī šobrīd ievērojama kautuves produkcijas daļa (aptuveni 65%) jau tiek realizēta Eiropā, mūsu ambīcijas ar to neapstājas. Mēs paplašinamies un jau nākošgad plānojam pacelt gan apgrozījumu, gan investēt kautuves attīstībā. Šobrīd uzņēmums aktīvi strādā pie jaunas uzņēmuma identitātes, kas palīdzēs mums kļūt atpazīstamiem uz konkurenta fona Eiropā un arī Latvijā. Pārmaiņas skars pilnīgi visu, esam uzsākušisadarbību ar Digitālo risinājumu aģentūru “ENTER7”, kas veiksmīgi mums palīdz nostiprināt vizuālo un digitālo tēlu. Aktīvi strādājam pie komunikācijas kampaņām, lai paplašinoties un spertu pirmos soļus masu medijos!